Pedikúra

se zabývá péčí o chodidla. Věnuje se problémům, prevenci a péči o dolní končetiny, především chodidel.

Provádí ošetření kůže na nohou, nehtů a nehtové kůžičky.

Nejrozšířenějšími pedikérskými službami jsou různé druhy pedikúry – mokrá nebo přístrojová suchá pedikúra, SPA pedikúra, peeling, masáž a zábaly nohou, odstranění kuřích ok, napravení zarostlých nehtů. Dalšími službami jsou např. lakování nehtů.

Správná péče o nohy by měla stát denní rutinou stejně jako čištění zubů. Nikdy není příliš brzy – ani příliš pozdě – s tou péči začít.

Mokrá pedikúra

Klasická mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Poté pedikérka nohy důkladně osuší a začne s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků. Při mokré pedikúře používá k tomuto účelu ostrou žiletku či skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraní změkčené kožní přebytky. Ošetření může někdy lechtat, říznutí se u zkušené a šikovné pedikérky není třeba obávat.

Následuje úprava nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a případné zdobení lakem. Při opilování nehtů, rohy se mírně zaoblují podle tvaru prstu. Na závěr vám pedikérka nohy vyhladí pemzou, ošetří speciálním krémem či olejem a provede kratší či delší masáž, (záleží na předchozí dohodě. ). Obvykle tato procedura trvá necelou hodinu času.

Pedikúra

Termíny na březen

17.3.2016 od 12,00 hodin do večera

23.3.2016 od 8,15 hodin do odpoledne

Termíny DUBEN

6.4.2016 od 9.00 do 15.00 hodin


Další termíny zde budou postupně zveřejňovány a aktualizovány, dle zájmu o tuto službu.

Cena pedikúry je 250,-Kč.

Pedikúru bude dělat paní Pavla Suchá, která se tomuto oboru věnuje již několik let a uvolila se dojíždět k nám do Obříství.

Kontakt

Michaela Vohlídalová 277 42 Obříství
Tel.: +420 777 731 841
www.masazeesme.cz

michaela@masazeesme.cz